Time After Time İzleyici Yorumu

by Rach Kiyu on Sep 30, 2019 Writing and Speaking 79 Views

Time After Time İzleyici Yorumu

Son zamanlarda iyice zamanda yolculuk konusu içerisinde devam eden diziler çıkmaya başladı. Bazıları senaryolarında ufak değişiklikler ile aradan sıyrılmaya çalışsa da senaryo artık baymaya başladı. Fakat bu dizinin asıl konusu zamanda yolculuk değil. Daha çok polisiye bir dizi. Zamanda yolculuk dizinin sadece konusunu bağlamak adına kullandıkları bir etken olmuş. Oyuncuları ve dizinin yönetmeni, senaristi gerçekten çok sağlam isimler. Sadece bu isimler için bile diziye şans vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Toparlamak gerekirse kesinlikle izleyin dediğim bir yapıt değil ama boş zamanları doldurmak adına izleyebileceğiniz bir dizi.

Time After Time Oyuncu Kadrosu
Az öncede biraz değindik aslında oyuncu kadrosuna. Dizinin oyuncu kadrosu gerçekten şahane. Dizinin ana karakterlerini gelin detaylı olarak inceleyelim. ( Listeler )

1. Josh Bowman (Dr. John Stevenson – Jack the Ripper)

 

2. Freddie Stroma (H.G. Wells)

 

Dizinin diğer bir başrol oyuncusu Freddie Stroma 8 Ocak 1987 yılında dünyaya geldi. İngiltere doğumlu oyuncunun annesi Alman asıllı iken babası İsveç asıllıdır. Öğrenim hayatını başarı ile tamamlayan Freddie Stroma, mezun olduktan sonra direkt olarak hayalindeki meslek olan sinema sektörüne adım attı. The Gil Mayo Mysteries ile ilk defa televizyon dizilerinde görev alan oyuncu ilerleyen zamanda Harry Potter serisine dahil olarak Cormac McLaggen karakterine can verdi. Ayrıca Game of Thrones dizisinde de konuk oyuncu olarak görev alan Freddie Stroma, Time After Time dizinde H.G. Wells karakterini canlandırmakta. Zaman makinesini bulan ve katil arkadaşı Jack’in polislerden kaçmasına istemeden yardım eden karakter gelecek zamanda Jack’in peşine düşecektir.

3. Genesis Rodriguez (Jane Walker)

 

29 Temmuz 1987 yılında dünyaya gelen Amerikalı güzel oyuncu birçok İspanyol dizisinde görev almıştır. Ayrıca ülkemizde yayınlanmış olan Tatlı İntikam dizinde de görev yapmıştır. Bu dizilerin yanında ise Days of Our Lives dizisinin Becky Ferrer karakterine can vermiştir. Time After Time dizisinde ise zaman yolculuğu yapan H.G. Wells karakterinin gelecekte tanıştığı ve ona yardımcı olan Jane Walker karakterine hayat vermektedir.

4. Nicole Ari Parker (Vanessa Anders)

 

7 Ekim 1970 tarihinde Dünyaya gelen Nicole Ari Parker-Kodjoe (Nikki Kodjoe) Amerika asıllı bir oyuncudur. Sinema dünyasında 1997 yılında çekilen Boogie Nights filminde canlandırdığı Becky Barnett karakteri ile adım atmıştır. Oyuncunun kariyeri gerçekten çok dolu. En güzel kore dizileri sıralamasında birçok ünlü dizi ve filmde görev yapmış olan oyuncu Time After Time dizisinde ise Vanessa Anders karakteri ile rol almakta. Wells’e gelecekte yardım eden karakterlerden birini canlandırmakta.

 

Article source: https://article-realm.com/article/Writing-and-Speaking/3500-Time-After-Time-Izleyici-Yorumu.html

Comments

No comments have been left here yet. Be the first who will do it.
Safety

captchaPlease input letters you see on the image.
Click on image to redraw.

Reviews

Guest

Overall Rating:

Most Recent Articles

Latest Comments

I couldn't believe how much my assignment cost me in the end. It looked cheap at first, but with all the added costs to get what I needed, I could have spent much less with someone else.
12HoursEssay provides a wide range of academic services to customers of all academic levels; moreover, the website of the company also offers useful tips and short guides to a number of renowned...
I am very thankful for such a wonderful article. It's very interesting to read and easy to understand. Thanks for sharing. We also provide the best yahoo customer support services....
We are the best Alexa Setup service provider who offers benefits to our customers & users. We have many years of experienced professionals. If you have any queries of an issue with your Alexa...
on Mar 18, 2020 about Alexa.Amazon.com
Follow the steps described to know the procedure of Southwest Airlines Reservations. Here a step-by-step guide is available to help you in providing a way so that you can get your tickets on time.